

Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Tris Hot Ret 30x30 Rebel Flaviker з колекції Rebel Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Tris Hot Ret 30x30 Rebel Flaviker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Мозаїка Mosaico Tris Hot Ret 30x30 Rebel Flaviker з колекції Rebel Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Тріс Хот Рет 30x30 Ребел Флевікар з колекції Ребел Флевікар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаіко Тріс Хот Рет 30x30 Ребел Флавікер з колекції Ребел Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Rebel Flaviker |
| Колекція | Rebel |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.36 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.36 м.кв. / 4 шт / 7.5 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60004344 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка Mosaico Tris Hot Ret 30x30 Rebel Flaviker з колекції Rebel Flaviker