

Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Spina Lead 30x30 Alloy Naxos з колекції Alloy Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Spina Lead 30x30 Alloy Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Мозаїка Mosaico Spina Lead 30x30 Alloy Naxos з колекції Alloy Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Спінєй Лід 30x30 Елой Нексос з колекції Елой Нексос", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаіко Спіна Леад 30x30 Аллоі Наксос з колекції Аллоі Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Alloy Naxos |
| Колекція | Alloy |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 7.26 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 108009 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Mosaico Spina Lead 30x30 Alloy Naxos з колекції Alloy Naxos