

Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Ninfa Opale 27.7x35 Jade Cerdomus з колекції Jade Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Ninfa Opale 27.7x35 Jade Cerdomus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 27.7см і довжина плитки дорівнює 35см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка Mosaico Ninfa Opale 27.7x35 Jade Cerdomus з колекції Jade Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Нінфєй Опол 27.7x35 Джейд Сардомас з колекції Джейд Сардомас", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаіко Нінфа Опале 27.7x35 Джаде Кердомус з колекції Джаде Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 27.7 × 35 см |
| Вага | 20.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Jade Cerdomus |
| Колекція | Jade |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.13 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 11.59 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 82055 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Мозаїка Mosaico Ninfa Opale 27.7x35 Jade Cerdomus з колекції Jade Cerdomus