Мозаїка Mosaico Frost Polished 29.7x29.7 Soul Urbatek з колекції Soul Urbatek
Urbatek

Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Frost Polished 29.7x29.7 Soul Urbatek з колекції Soul Urbatek виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Frost Polished 29.7x29.7 Soul Urbatek найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 29.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка Mosaico Frost Polished 29.7x29.7 Soul Urbatek з колекції Soul Urbatek може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Фрост Полішед 29.7x29.7 Соул Ербейтек з колекції Соул Ербейтек", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаіко Фрост Полішед 29.7x29.7 Соул Урбатек з колекції Соул Урбатек". Виробник цієї плитки Urbatek може бути помилково написаний як Urbatek, Ербейтек, Урбатек і навіть як Гкифеул, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.7 × 29.7 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Urbatek |
| Серія | Soul Urbatek |
| Колекція | Soul |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 11.2 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 11 шт / 23 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | C229995551 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка Mosaico Frost Polished 29.7x29.7 Soul Urbatek з колекції Soul Urbatek