

Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Deco Bronze T144 32.5x32.5 Alloy Naxos з колекції Alloy Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Deco Bronze T144 32.5x32.5 Alloy Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.5см і довжина плитки дорівнює 32.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Мозаїка Mosaico Deco Bronze T144 32.5x32.5 Alloy Naxos з колекції Alloy Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Деко Бранз T144 32.5x32.5 Елой Нексос з колекції Елой Нексос", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаіко Деко Бронзе T144 32.5x32.5 Аллоі Наксос з колекції Аллоі Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.5 × 32.5 см |
| Вага | 28.47 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Alloy Naxos |
| Колекція | Alloy |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 11.13 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 110325 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












5 reviews for Мозаїка Mosaico Deco Bronze T144 32.5x32.5 Alloy Naxos з колекції Alloy Naxos