Мозаїка Mosaico Bianca 5x5 30x30 Villa Imperiale Pastorelli з колекції Villa Imperiale Pastorelli
Pastorelli

Керамічна плитка Мозаїка Mosaico Bianca 5x5 30x30 Villa Imperiale Pastorelli з колекції Villa Imperiale Pastorelli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mosaico Bianca 5x5 30x30 Villa Imperiale Pastorelli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка Mosaico Bianca 5x5 30x30 Villa Imperiale Pastorelli з колекції Villa Imperiale Pastorelli може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мозейко Біанкєй 5x5 30x30 Вілєй Імпаріол Песторелі з колекції Вілєй Імпаріол Песторелі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мосаіко Біанка 5x5 30x30 Вілла Імперіале Пастореллі з колекції Вілла Імперіале Пастореллі". Виробник цієї плитки Pastorelli може бути помилково написаний як Pastorelli, Pastorell, Песторелі, Пастореллі і навіть як Зфіещкуддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Pastorelli |
| Серія | Villa Imperiale Pastorelli |
| Колекція | Villa Imperiale |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.45 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.45 м.кв. / 5 шт / 10 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MOS/VBI.230 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Мозаїка Mosaico Bianca 5x5 30x30 Villa Imperiale Pastorelli з колекції Villa Imperiale Pastorelli