

Керамічна плитка Мозаїка Mos. Spacc.Sulphate 30.5x30.5 Raku Naxos з колекції Raku Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mos. Spacc.Sulphate 30.5x30.5 Raku Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 7458. |
Мозаїка Mos. Spacc.Sulphate 30.5x30.5 Raku Naxos з колекції Raku Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мос. Спекк.шулфейт 30.5x30.5 Рейка Нексос з колекції Рейка Нексос", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мос. Спасс.сулпхате 30.5x30.5 Раку Наксос з колекції Раку Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Raku Naxos |
| Колекція | Raku |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8.3 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 9.4 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 101005 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,22,53) HEX: #698787 RGB: 105, 135, 135 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,50,47) HEX: #3c7878 RGB: 60, 120, 120 | RAL Design: 200 50 20 Seafoam Green (Зелені Бризки Хвиль)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,43,41) HEX: #3c6969 RGB: 60, 105, 105 | RAL Design: 200 40 15 Pyrite Green (Зелений Залізний Колчедан)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,33,35) HEX: #3c5959 RGB: 60, 89, 89 | RAL Design: 200 40 10 Brochantite Green (Зелений Брошантит)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(180,20,29) HEX: #3b4a4a RGB: 59, 74, 74 | RAL Design: 220 30 05 Panda Black (Чорна Панда)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7546 7546 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Mos. Spacc.Sulphate 30.5x30.5 Raku Naxos з колекції Raku Naxos