Мозаїка Mk.Cnkr 302Mix 30x30 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка Mk.Cnkr 302Mix 30x30 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mk.Cnkr 302Mix 30x30 Conkreta And Mukka La Faenza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Мозаїка Mk.Cnkr 302Mix 30x30 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мк.кнкр 302Mix 30x30 Канкретєй Енд М'юккєй Лєй Фіензєй з колекції Канкретєй Енд М'юккєй Лєй Фіензєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мк.снкр 302Mix 30x30 Конкрета Анд Мукка Ла Фаенза з колекції Конкрета Анд Мукка Ла Фаенза". Виробник цієї плитки La Faenza може бути помилково написаний як Lafaenza, La Faenz, Лєй Фіензєй, Ла Фаенза і навіть як Дф Афутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 12.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Faenza |
| Серія | Conkreta And Mukka La Faenza |
| Колекція | Conkreta And Mukka |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.54 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.54 м.кв. / 6 шт / 12.6 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MK.CNKR 30 2MIX |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Mk.Cnkr 302Mix 30x30 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza