Мозаїка Metal Royal Blue 31.1x31.1 Metal Blends Onix Mosaico з колекції Metal Blends Onix Mosaico
Onix Mosaico

Керамічна плитка Мозаїка Metal Royal Blue 31.1x31.1 Metal Blends Onix Mosaico з колекції Metal Blends Onix Mosaico виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Metal Royal Blue 31.1x31.1 Metal Blends Onix Mosaico найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.1см і довжина плитки дорівнює 31.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5023 Віддалено-синій Pantone 2718. |
Мозаїка Metal Royal Blue 31.1x31.1 Metal Blends Onix Mosaico з колекції Metal Blends Onix Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Метел Ройел Бле 31.1x31.1 Метел Бленс Онікс Мозейко з колекції Метел Бленс Онікс Мозейко", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Метал Роюал Блуе 31.1x31.1 Метал Блендс Онікс Мосаіко з колекції Метал Блендс Онікс Мосаіко". Виробник цієї плитки Onix Mosaico може бути помилково написаний як Onixmosaico, Onix Mosaic, Онікс Мозейко, Онікс Мосаіко і навіть як Щтшч Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.1 × 31.1 см |
| Вага | 4.57 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Onix Mosaico |
| Серія | Metal Blends Onix Mosaico |
| Колекція | Metal Blends |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.49 м.кв. |
| Товщина | 4.9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. / 5 шт / 4.57 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 2003821 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(216,45,65) HEX: #5b79a6 RGB: 91, 121, 166 | RAL Design: 270 50 25 Cocktail Blue (Коктейльний Синій)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(216,50,59) HEX: #4b6996 RGB: 75, 105, 150 | RAL Design: 280 40 30 Evening Blue (Вечірній Синій)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(216,42,71) HEX: #6987b5 RGB: 105, 135, 181 | RAL Design: 270 60 25 Delphinium Blue (Синя Живокость)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(210,33,71) HEX: #7997b5 RGB: 121, 151, 181 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 659 659 | |
| hsv(210,31,76) HEX: #86a4c2 RGB: 134, 164, 194 | RAL Design: 260 70 20 Matte Blue (Матовий Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 659 659 | |
| hsv(210,15,76) HEX: #a5b3c2 RGB: 165, 179, 194 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(180,6,100) HEX: #f0ffff RGB: 240, 255, 255 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(210,14,82) HEX: #b4c2d1 RGB: 180, 194, 209 | RAL Design: 260 80 10 Powder Soft Blue (Блакитна Пудра)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Metal Royal Blue 31.1x31.1 Metal Blends Onix Mosaico з колекції Metal Blends Onix Mosaico