

Керамічна плитка Мозаїка Liso Pb CC Marfil Enmallado 30.5x30.9 Modernista Adex з колекції Modernista Adex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Liso Pb CC Marfil Enmallado 30.5x30.9 Modernista Adex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка Liso Pb CC Marfil Enmallado 30.5x30.9 Modernista Adex з колекції Modernista Adex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Лізо П Кк Марфіл Інмелейдо 30.5x30.9 Модарністєй Едекс з колекції Модарністєй Едекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Лісо Пб Сс Марфіл Енмалладо 30.5x30.9 Модерніста Адекс з колекції Модерніста Адекс". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.9 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Modernista Adex |
| Колекція | Modernista |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.04 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 11 шт / 11.56 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ADMO1031 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Мозаїка Liso Pb CC Marfil Enmallado 30.5x30.9 Modernista Adex з колекції Modernista Adex