

Керамічна плитка Мозаїка Jardin Gris A 129.1x290.5 Decori 10 Bisazza з колекції Decori 10 Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Jardin Gris A 129.1x290.5 Decori 10 Bisazza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 129.1см і довжина плитки дорівнює 290.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 317. |
Мозаїка Jardin Gris A 129.1x290.5 Decori 10 Bisazza з колекції Decori 10 Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Джардін Гріс Ей 129.1x290.5 Декорі 10 Бізеззєй з колекції Декорі 10 Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Джардін Гріс А 129.1x290.5 Декорі 10 Бісазза з колекції Декорі 10 Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 129.1 × 290.5 см |
| Вага | 58 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Decori 10 Bisazza |
| Колекція | Decori 10 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | невідомо |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Мікс |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 06001816VL |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(120,6,94) HEX: #e1f0e1 RGB: 225, 240, 225 | RAL Design: 150 90 10 Alabaster Green (Зелений Алебастр)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Jardin Gris A 129.1x290.5 Decori 10 Bisazza з колекції Decori 10 Bisazza