Мозаїка Isabeli 5 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Мозаїка Isabeli 5 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Isabeli 5 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Isabeli 5 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Айзейбелі 5 29.5x29.5 Клесшік Глес Арт Енд Нетєрєй з колекції Клесшік Глес Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Ісабелі 5 29.5x29.5 Классіс Гласс Арт Анд Натура з колекції Классіс Гласс Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Classic Glass Art And Natura |
| Колекція | Classic Glass |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.74 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.74 м.кв. / 20 шт / 16 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,83,35) HEX: #0f0f59 RGB: 15, 15, 89 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2758 2758 | |
| hsv(252,71,41) HEX: #2d1e69 RGB: 45, 30, 105 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 273 273 | |
| hsv(240,67,35) HEX: #1d1d59 RGB: 29, 29, 89 | RAL Design: 290 20 30 Ultramarine Violet (Фіолетовий Ультрамарин)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2756 2756 | |
| hsv(240,38,47) HEX: #4a4a78 RGB: 74, 74, 120 | RAL Design: 290 40 25 Dusk Mauve (Лілові Сутінки)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,33,53) HEX: #5b5b87 RGB: 91, 91, 135 | RAL Design: 290 40 25 Dusk Mauve (Лілові Сутінки)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка Isabeli 5 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura