Мозаїка Golden 30.1x29 Hex Natureglass Onix Mosaico з колекції Hex Natureglass Onix Mosaico
Onix Mosaico

Керамічна плитка Мозаїка Golden 30.1x29 Hex Natureglass Onix Mosaico з колекції Hex Natureglass Onix Mosaico виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Golden 30.1x29 Hex Natureglass Onix Mosaico найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.1см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1020 Оливково-жовтий Pantone 451. |
Мозаїка Golden 30.1x29 Hex Natureglass Onix Mosaico з колекції Hex Natureglass Onix Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Гоулден 30.1x29 Хекс Нечєрглес Онікс Мозейко з колекції Хекс Нечєрглес Онікс Мозейко", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Голден 30.1x29 Хекс Натурегласс Онікс Мосаіко з колекції Хекс Натурегласс Онікс Мосаіко". Виробник цієї плитки Onix Mosaico може бути помилково написаний як Onixmosaico, Onix Mosaic, Онікс Мозейко, Онікс Мосаіко і навіть як Щтшч Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.1 × 29 см |
| Вага | 5.22 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Onix Mosaico |
| Серія | Hex Natureglass Onix Mosaico |
| Колекція | Hex Natureglass |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.53 м.кв. |
| Товщина | 4.4 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.53 м.кв. / 6 шт / 5.22 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2003525 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Мозаїка Golden 30.1x29 Hex Natureglass Onix Mosaico з колекції Hex Natureglass Onix Mosaico