Мозаїка Fusion Hexagon Caramel Mix 29.5x29.5 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial
LAntic Colonial

Керамічна плитка Мозаїка Fusion Hexagon Caramel Mix 29.5x29.5 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Fusion Hexagon Caramel Mix 29.5x29.5 Mosaics LAntic Colonial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Мозаїка Fusion Hexagon Caramel Mix 29.5x29.5 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Ф'южіон Хексейгон Кареймел Мікс 29.5x29.5 Мозейкс Лентік Колонайял з колекції Мозейкс Лентік Колонайял", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Фусіон Хексагон Карамел Мікс 29.5x29.5 Мосаісс Лантіс Колоніал з колекції Мосаісс Лантіс Колоніал". Виробник цієї плитки LAntic Colonial може бути помилково написаний як LAnticcolonial, Лентік Колонайял, Лантіс Колоніал і навіть як ДФтешс Сщдщтшфд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 33.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | LAntic Colonial |
| Серія | Mosaics LAntic Colonial |
| Колекція | Mosaics |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 11 шт / 12.12 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | L241711091 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка Fusion Hexagon Caramel Mix 29.5x29.5 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial