

Керамічна плитка Мозаїка Fossil Modulo Li Sf 21x40 Natural Stone Cerim з колекції Natural Stone Cerim виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Fossil Modulo Li Sf 21x40 Natural Stone Cerim найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Мозаїка Fossil Modulo Li Sf 21x40 Natural Stone Cerim з колекції Natural Stone Cerim може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Фосшіл Модуло Лі Сф 21x40 Нетєрел Стан Сарім з колекції Нетєрел Стан Сарім", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Фоссіл Модуло Лі Сф 21x40 Натурал Стоне Керім з колекції Натурал Стоне Керім". Виробник цієї плитки Cerim може бути помилково написаний як Cerim, Сарім, Керім і навіть як Сукшь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21 × 40 см |
| Вага | 28.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerim |
| Серія | Natural Stone Cerim |
| Колекція | Natural Stone |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.5 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 9 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 753115 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий білий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Fossil Modulo Li Sf 21x40 Natural Stone Cerim з колекції Natural Stone Cerim