

Керамічна плитка Мозаїка Finlandia Mosaico A 30x30 Nordic Stone Impronta з колекції Nordic Stone Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Finlandia Mosaico A 30x30 Nordic Stone Impronta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка Finlandia Mosaico A 30x30 Nordic Stone Impronta з колекції Nordic Stone Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Фінленія Мозейко Ей 30x30 Нордік Стан Імпрантєй з колекції Нордік Стан Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Фінландіа Мосаіко А 30x30 Нордіс Стоне Імпронта з колекції Нордіс Стоне Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 25.92 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Nordic Stone Impronta |
| Колекція | Nordic Stone |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 12 шт / 25.92 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | NT053MA |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Finlandia Mosaico A 30x30 Nordic Stone Impronta з колекції Nordic Stone Impronta