Мозаїка Eternity Mini Strip Cream 29.8x30.5 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial
LAntic Colonial

Керамічна плитка Мозаїка Eternity Mini Strip Cream 29.8x30.5 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Eternity Mini Strip Cream 29.8x30.5 Mosaics LAntic Colonial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.8см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Мозаїка Eternity Mini Strip Cream 29.8x30.5 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Ітарніті Міні Стріп Креейм 29.8x30.5 Мозейкс Лентік Колонайял з колекції Мозейкс Лентік Колонайял", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Етерніті Міні Стріп Среам 29.8x30.5 Мосаісс Лантіс Колоніал з колекції Мосаісс Лантіс Колоніал". Виробник цієї плитки LAntic Colonial може бути помилково написаний як LAnticcolonial, Лентік Колонайял, Лантіс Колоніал і навіть як ДФтешс Сщдщтшфд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.8 × 30.5 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | LAntic Colonial |
| Серія | Mosaics LAntic Colonial |
| Колекція | Mosaics |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 8.02 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | L242521821 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Мозаїка Eternity Mini Strip Cream 29.8x30.5 Mosaics LAntic Colonial з колекції Mosaics LAntic Colonial