

Керамічна плитка Мозаїка Dolmen Pro Rosso Mosaico A02K з колекції Dolmen Pro Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Dolmen Pro Rosso Mosaico A02K найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Мозаїка Dolmen Pro Rosso Mosaico A02K з колекції Dolmen Pro Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Долмен Про Росо Мозейко A02K з колекції Долмен Про Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Долмен Про Россо Мосаіко A02K з колекції Долмен Про Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845651143 |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Dolmen Pro Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Dolmen Pro Rosso Mosaico |
| Колекція | Dolmen Pro |
| У палеті м.кв. | 32,4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A02K |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Dolmen Pro Rosso Mosaico A02K з колекції Dolmen Pro Atlas Concorde