

Керамічна плитка Мозаїка Daisy 29.2x30.3 Mosaico Dune з колекції Mosaico Dune виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Daisy 29.2x30.3 Mosaico Dune найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.2см і довжина плитки дорівнює 30.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка Daisy 29.2x30.3 Mosaico Dune з колекції Mosaico Dune може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Дейсі 29.2x30.3 Мозейко Д'юн з колекції Мозейко Д'юн", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Даісі 29.2x30.3 Мосаіко Дуне з колекції Мосаіко Дуне". Виробник цієї плитки Dune може бути помилково написаний як Dune, Dun, Д'юн, Дуне і навіть як Вгту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.2 × 30.3 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Dune |
| Серія | Mosaico Dune |
| Колекція | Mosaico |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.77 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.77 м.кв. / 20 шт / 16 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Мікс |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 187382 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка Daisy 29.2x30.3 Mosaico Dune з колекції Mosaico Dune