Мозаїка Cumulus 4.8 Hexagon 29.6x30.3 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style
Original Style
Керамічна плитка Мозаїка Cumulus 4.8 Hexagon 29.6x30.3 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Cumulus 4.8 Hexagon 29.6x30.3 Mosaics Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.6см і довжина плитки дорівнює 30.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка Cumulus 4.8 Hexagon 29.6x30.3 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка К'юмулас 4.8 Хексейгон 29.6x30.3 Мозейкс Орігінел Стйл з колекції Мозейкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Кумулус 4.8 Хексагон 29.6x30.3 Мосаісс Орігінал Стюле з колекції Мосаісс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.6 × 30.3 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Mosaics Original Style |
| Колекція | Mosaics |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 1.8 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | EW-CMUMOS |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,9,65) HEX: #9797a6 RGB: 151, 151, 166 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Мозаїка Cumulus 4.8 Hexagon 29.6x30.3 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style