

Керамічна плитка Мозаїка Corten Mosaico 37.5x37.5 Mineral Marazzi з колекції Mineral Marazzi виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Corten Mosaico 37.5x37.5 Mineral Marazzi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 37.5см і довжина плитки дорівнює 37.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8011 Горіхово-коричневий Pantone 7518. |
Мозаїка Corten Mosaico 37.5x37.5 Mineral Marazzi з колекції Mineral Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Кортен Мозейко 37.5x37.5 Мінарел Мареззі з колекції Мінарел Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Кортен Мосаіко 37.5x37.5 Мінерал Мараззі з колекції Мінерал Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 37.5 × 37.5 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mineral Marazzi |
| Колекція | Mineral |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.56 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.56 м.кв. / 4 шт / 9 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M0MV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Мозаїка Corten Mosaico 37.5x37.5 Mineral Marazzi з колекції Mineral Marazzi