

Керамічна плитка Мозаїка Corten 26x30.2 Mosaico Dune з колекції Mosaico Dune виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Corten 26x30.2 Mosaico Dune найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26см і довжина плитки дорівнює 30.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Мозаїка Corten 26x30.2 Mosaico Dune з колекції Mosaico Dune може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Кортен 26x30.2 Мозейко Д'юн з колекції Мозейко Д'юн", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Кортен 26x30.2 Мосаіко Дуне з колекції Мосаіко Дуне". Виробник цієї плитки Dune може бути помилково написаний як Dune, Dun, Д'юн, Дуне і навіть як Вгту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26 × 30.2 см |
| Вага | 41.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Dune |
| Серія | Mosaico Dune |
| Колекція | Mosaico |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 14 шт / 9.1 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Металл |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 187542 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(15,57,41) HEX: #693c2d RGB: 105, 60, 45 | RAL Design: 050 30 20 Tropical Wood Brown (Коричневе Тропічне Дерево)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 498 498 | |
| hsv(15,67,35) HEX: #592c1d RGB: 89, 44, 29 | RAL Design: 050 30 30 Tobacco Brown (Коричневий Тютюн)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4695 4695 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(15,80,29) HEX: #4a1e0f RGB: 74, 30, 15 | RAL Design: 040 20 19 Wild Brown (Дикий Коричневий)RAL Classic: 8016 Махагон коричневийPantone: 4625 4625 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Мозаїка Corten 26x30.2 Mosaico Dune з колекції Mosaico Dune