Мозаїка Cindy 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Мозаїка Cindy 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Cindy 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Cindy 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Сайні 29.5x29.5 Клесшік Глес Арт Енд Нетєрєй з колекції Клесшік Глес Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Кінді 29.5x29.5 Классіс Гласс Арт Анд Натура з колекції Классіс Гласс Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Classic Glass Art And Natura |
| Колекція | Classic Glass |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.74 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.74 м.кв. / 20 шт / 16 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(345,40,59) HEX: #965a69 RGB: 150, 90, 105 | RAL Design: 360 50 25 Art Nouveau Pink (Рожевий Модерн)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 5135 5135 | |
| hsv(340,30,59) HEX: #966978 RGB: 150, 105, 120 | RAL Design: 360 50 20 Copper Pink (Рожева Мідь)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5135 5135 | |
| hsv(340,38,47) HEX: #784a59 RGB: 120, 74, 89 | RAL Design: 360 40 20 Baroque Red (Червоний Бароко)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 5125 5125 | |
| hsv(340,27,65) HEX: #a67988 RGB: 166, 121, 136 | RAL Design: 360 60 20 Noble Lilac (Благородний Бузок)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5145 5145 | |
| hsv(340,25,71) HEX: #b58897 RGB: 181, 136, 151 | RAL Design: 360 60 20 Noble Lilac (Благородний Бузок)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 7439 7439 | |
| hsv(340,43,41) HEX: #693c4b RGB: 105, 60, 75 | RAL Design: 360 30 20 Art Deco Red (Червоний Ар-Деко)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 5125 5125 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Cindy 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura