

Керамічна плитка Мозаїка Bronze Mosaico 37.5x37.5 Mineral Marazzi з колекції Mineral Marazzi виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Bronze Mosaico 37.5x37.5 Mineral Marazzi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 37.5см і довжина плитки дорівнює 37.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Мозаїка Bronze Mosaico 37.5x37.5 Mineral Marazzi з колекції Mineral Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Бранз Мозейко 37.5x37.5 Мінарел Мареззі з колекції Мінарел Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Бронзе Мосаіко 37.5x37.5 Мінерал Мараззі з колекції Мінерал Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 37.5 × 37.5 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mineral Marazzi |
| Колекція | Mineral |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.56 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.56 м.кв. / 4 шт / 9 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M0MS |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Мозаїка Bronze Mosaico 37.5x37.5 Mineral Marazzi з колекції Mineral Marazzi