Мозаїка Antracite Decoro 3D 29x33.5 Mystone Ceppo Di Gre Marazzi з колекції Mystone Ceppo Di Gre Marazzi



Керамічна плитка Мозаїка Antracite Decoro 3D 29x33.5 Mystone Ceppo Di Gre Marazzi з колекції Mystone Ceppo Di Gre Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Antracite Decoro 3D 29x33.5 Mystone Ceppo Di Gre Marazzi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 33.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Мозаїка Antracite Decoro 3D 29x33.5 Mystone Ceppo Di Gre Marazzi з колекції Mystone Ceppo Di Gre Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Ентресіт Декоро 3D 29x33.5 Мйстан Сеппо Ді Гр Мареззі з колекції Мйстан Сеппо Ді Гр Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Антракіте Декоро 3D 29x33.5 Мюстоне Кеппо Ді Гре Мараззі з колекції Мюстоне Кеппо Ді Гре Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29 × 33.5 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mystone Ceppo Di Gre Marazzi |
| Колекція | Mystone Ceppo Di Gre |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.389 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.389 м.кв. / 4 шт / 15 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M0KK |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Мозаїка Antracite Decoro 3D 29x33.5 Mystone Ceppo Di Gre Marazzi з колекції Mystone Ceppo Di Gre Marazzi