Мозаїка Adriana 2 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Мозаїка Adriana 2 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Adriana 2 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Adriana 2 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Едріанєй 2 29.5x29.5 Клесшік Глес Арт Енд Нетєрєй з колекції Клесшік Глес Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Адріана 2 29.5x29.5 Классіс Гласс Арт Анд Натура з колекції Классіс Гласс Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Classic Glass Art And Natura |
| Колекція | Classic Glass |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.74 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.74 м.кв. / 20 шт / 16 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(300,9,65) HEX: #a697a6 RGB: 166, 151, 166 | RAL Design: 330 60 10 Greige Violet (Сірувато-Фіолетовий)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(300,10,59) HEX: #968796 RGB: 150, 135, 150 | RAL Design: 330 60 10 Greige Violet (Сірувато-Фіолетовий)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(300,11,53) HEX: #877887 RGB: 135, 120, 135 | RAL Design: 330 50 10 Burlap Grey (Сірий Джут)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Adriana 2 29.5x29.5 Classic Glass Art And Natura з колекції Classic Glass Art And Natura