

Керамічна плитка Мозаїка 5x5 Mos. To Be Renoir - To Be Marble - 1062950 з колекції To Be Marble Cercom виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 5x5 Mos. To Be Renoir - To Be Marble - 1062950 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Мозаїка 5x5 Mos. To Be Renoir - To Be Marble - 1062950 з колекції To Be Marble Cercom може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 5x5 Мос. То Реноер То Марбл 1062950 з колекції То Марбл Сарком", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 5x5 Мос. То Бе Реноір То Бе Марбле 1062950 з колекції То Бе Марбле Керком". Виробник цієї плитки Cercom може бути помилково написаний як Cercom, Сарком, Керком і навіть як Суксщь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cercom |
| Серія | To Be Marble |
| Колекція | To Be Marble Cercom |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 1062950 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 5x5 Mos. To Be Renoir - To Be Marble - 1062950 з колекції To Be Marble Cercom