Мозаїка 5x5 Mos. Met. Nero - Costruire - 1062372 з колекції Costruire Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Мозаїка 5x5 Mos. Met. Nero - Costruire - 1062372 з колекції Costruire Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 5x5 Mos. Met. Nero - Costruire - 1062372 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка 5x5 Mos. Met. Nero - Costruire - 1062372 з колекції Costruire Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 5x5 Мос. Мет. Наро Кострір 1062372 з колекції Кострір Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 5x5 Мос. Мет. Неро Коструіре 1062372 з колекції Коструіре Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Costruire |
| Колекція | Costruire Serenissima |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 1062372 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 5x5 Mos. Met. Nero - Costruire - 1062372 з колекції Costruire Serenissima