Мозаїка 40x40 Terre D’Orcia Mosaico Saturnia - Terre d'Orcia - 144806 з колекції Terre d'Orcia Unica
Unica

Керамічна плитка Мозаїка 40x40 Terre D’Orcia Mosaico Saturnia - Terre d'Orcia - 144806 з колекції Terre d'Orcia Unica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 40x40 Terre D’Orcia Mosaico Saturnia - Terre d'Orcia - 144806 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Мозаїка 40x40 Terre D’Orcia Mosaico Saturnia - Terre d?Orcia - 144806 з колекції Terre d?Orcia Unica може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 40x40 Тарр Д’орші Мозейко Сетєрнія Тарр Д?орші 144806 з колекції Тарр Д?орші Юнікєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 40x40 Терре Д’оркіа Мосаіко Сатурніа Терре Д?оркіа 144806 з колекції Терре Д?оркіа Уніка". Виробник цієї плитки Unica може бути помилково написаний як Unica, Unic, Юнікєй, Уніка і навіть як Гтшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 9,7x9,7см |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unica |
| Серія | Terre d?Orcia |
| Колекція | Terre d?Orcia Unica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,8 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0,8м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 144806 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 40x40 Terre D’Orcia Mosaico Saturnia - Terre d'Orcia - 144806 з колекції Terre d'Orcia Unica