

Керамічна плитка Мозаїка 40x40 Eclettica Anthracite Mosaico Bronze - Eclettica - M3JD з колекції Eclettica Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 40x40 Eclettica Anthracite Mosaico Bronze - Eclettica - M3JD найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка 40x40 Eclettica Anthracite Mosaico Bronze - Eclettica - M3JD з колекції Eclettica Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 40x40 Іклеттікєй Ензресіт Мозейко Бранз Іклеттікєй M3JD з колекції Іклеттікєй Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 40x40 Еклеттіка Антхракіте Мосаіко Бронзе Еклеттіка M3JD з колекції Еклеттіка Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | різні |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 9.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Eclettica |
| Колекція | Eclettica Marazzi |
| У палеті м.кв. | 38,4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,64 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 0,64м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M3JD |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 40x40 Eclettica Anthracite Mosaico Bronze - Eclettica - M3JD з колекції Eclettica Marazzi