

Керамічна плитка Мозаїка 37x41 Slate Iron Mosaico Freccia - Realstone_Slate - R6GG з колекції Realstone_Slate Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 37x41 Slate Iron Mosaico Freccia - Realstone_Slate - R6GG найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 37см і довжина плитки дорівнює 41см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Мозаїка 37x41 Slate Iron Mosaico Freccia - Realstone_Slate - R6GG з колекції Realstone_Slate Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 37x41 Слейт Ерон Мозейко Фрекші Реолстан Слейт R6GG з колекції Реолстан Слейт Регно", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 37x41 Слате Ірон Мосаіко Фрескіа Реалстоне Слате R6GG з колекції Реалстоне Слате Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шеврон |
| Розмір | 37 × 41 см |
| Вага | 15.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Realstone_Slate |
| Колекція | Realstone_Slate Ragno |
| У палеті м.кв. | 51,84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,51 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,51м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | R6GG |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Мозаїка 37x41 Slate Iron Mosaico Freccia - Realstone_Slate - R6GG з колекції Realstone_Slate Ragno