Мозаїка 35x37.5 DCOSEM10 ComfortS Esagona Mix(T12)White Dom Ceramiche Comfort S з колекції Comfort S Dom Ceramiche
Dom Ceramiche

Керамічна плитка Мозаїка 35x37.5 DCOSEM10 ComfortS Esagona Mix(T12)White Dom Ceramiche Comfort S з колекції Comfort S Dom Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 35x37.5 DCOSEM10 ComfortS Esagona Mix(T12)White Dom Ceramiche Comfort S найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 35см і довжина плитки дорівнює 37.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка 35x37.5 DCOSEM10 ComfortS Esagona Mix(T12)White Dom Ceramiche Comfort S з колекції Comfort S Dom Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 35x37.5 DCOSEM10 Камфорт С Ізейгонєй Мікс(т12)віт Дом Сареміч Камфорт С з колекції Камфорт С Дом Сареміч", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 35x37.5 DCOSEM10 Сомфорт С Есагона Мікс(т12)вхіте Дом Сераміче Сомфорт С з колекції Сомфорт С Дом Сераміче". Виробник цієї плитки Dom Ceramiche може бути помилково написаний як Domceramiche, Dom Ceramich, Дом Сареміч, Дом Сераміче і навіть як Вщь Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 35 × 37.5 см |
| Вага | 11.23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dom Ceramiche |
| Серія | Comfort S |
| Колекція | Comfort S Dom Ceramiche |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | DCOSEM10 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Мозаїка 35x37.5 DCOSEM10 ComfortS Esagona Mix(T12)White Dom Ceramiche Comfort S з колекції Comfort S Dom Ceramiche