

Керамічна плитка Мозаїка 31x34 0047983 Mosaico Muretto Warm Polis Stoneheart з колекції Stoneheart Polis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 31x34 0047983 Mosaico Muretto Warm Polis Stoneheart найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31см і довжина плитки дорівнює 34см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка 31x34 0047983 Mosaico Muretto Warm Polis Stoneheart з колекції Stoneheart Polis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 31x34 0047983 Мозейко Мєретто Орм Поліс Станехеарт з колекції Станехеарт Поліс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 31x34 0047983 Мосаісо Муретто Варм Поліс Стонехеарт з колекції Стонехеарт Поліс". Виробник цієї плитки Polis може бути помилково написаний як Polis, Поліс, Поліс і навіть як Зщдші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 31 × 34 см |
| Вага | 10.86 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Polis |
| Серія | Stoneheart |
| Колекція | Stoneheart Polis |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 47983 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Мозаїка 31x34 0047983 Mosaico Muretto Warm Polis Stoneheart з колекції Stoneheart Polis