

Керамічна плитка Мозаїка 31x31 Vetri5 Black(Chip Size - Vetri5 - BWMN400 з колекції Vetri5 Terratinta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 31x31 Vetri5 Black(Chip Size - Vetri5 - BWMN400 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка 31x31 Vetri5 Black(Chip Size - Vetri5 - BWMN400 з колекції Vetri5 Terratinta може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 31x31 Vetri5 Блек(чіп Сіз Vetri5 BWMN400 з колекції Vetri5 Тарретінтєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 31x31 Vetri5 Бласк(чіп Сізе Vetri5 BWMN400 з колекції Vetri5 Терратінта". Виробник цієї плитки Terratinta може бути помилково написаний як Terratinta, Terratint, Тарретінтєй, Терратінта і навіть як Еуккфештеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 12.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Terratinta |
| Серія | Vetri5 |
| Колекція | Vetri5 Terratinta |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,21 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1,21м.кв. (12 шт) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | BWMN400 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(270,20,59) HEX: #877896 RGB: 135, 120, 150 | RAL Design: 310 50 20 Provence Violet (Фіолетовий Прованс)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 7446 7446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Мозаїка 31x31 Vetri5 Black(Chip Size - Vetri5 - BWMN400 з колекції Vetri5 Terratinta