

Керамічна плитка Мозаїка 31,7x31,7 Op 25.10 M - Opera Matt з колекції Opera Matt Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 31,7x31,7 Op 25.10 M - Opera Matt найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.7см і довжина плитки дорівнює 31.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка 31,7x31,7 Op 25.10 M - Opera Matt з колекції Opera Matt Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 31,7x31,7 Оп 25.10 М Опарєй Метт з колекції Опарєй Метт Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 31,7x31,7 Оп 25.10 М Опера Матт з колекції Опера Матт Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2,5x2,5см |
| Розмір | 31.7 × 31.7 см |
| Вага | 15.75 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Opera Matt |
| Колекція | Opera Matt Bisazza |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,5 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1,5м.кв. (15 шт) |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Протиковзка |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 31,7x31,7 Op 25.10 M - Opera Matt з колекції Opera Matt Bisazza