Мозаїка 31 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura з колекції Murano Specchio Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Мозаїка 31 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura з колекції Murano Specchio Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 31 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка 31 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura з колекції Murano Specchio Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 31 15x15 мм 30x30 Мєрейно Спекчє Арт Енд Нетєрєй з колекції Мєрейно Спекчє Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 31 15x15 мм 30x30 Мурано Спесчіо Арт Анд Натура з колекції Мурано Спесчіо Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Murano Specchio Art And Natura |
| Колекція | Murano Specchio |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.8 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.8 м.кв. / 20 шт / 14 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,67,35) HEX: #593b1d RGB: 89, 59, 29 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 462 462 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 31 15x15 mm 30x30 Murano Specchio Art And Natura з колекції Murano Specchio Art And Natura