Мозаїка 30x30 Y74027001 Mosaic Smoky Steuler Feldberg з колекції Feldberg Steuler
Steuler

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Y74027001 Mosaic Smoky Steuler Feldberg з колекції Feldberg Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Y74027001 Mosaic Smoky Steuler Feldberg найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Мозаїка 30x30 Y74027001 Mosaic Smoky Steuler Feldberg з колекції Feldberg Steuler може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Y74027001 Мозейк Смокі Стулар Фелдбарг з колекції Фелдбарг Стулар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Y74027001 Мосаіс Смокі Стеулер Фелдберг з колекції Фелдберг Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 17.03 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Feldberg |
| Колекція | Feldberg Steuler |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 11шт |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | Y74027001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Мозаїка 30x30 Y74027001 Mosaic Smoky Steuler Feldberg з колекції Feldberg Steuler