Мозаїка 30x30 Y69087001 Mosaic Clay Steuler Hygge з колекції Hygge Steuler
Steuler

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Y69087001 Mosaic Clay Steuler Hygge з колекції Hygge Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Y69087001 Mosaic Clay Steuler Hygge найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Мозаїка 30x30 Y69087001 Mosaic Clay Steuler Hygge з колекції Hygge Steuler може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Y69087001 Мозейк Клей Стулар Хйгдж з колекції Хйгдж Стулар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Y69087001 Мосаіс Клаі Стеулер Хюгге з колекції Хюгге Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.16 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Hygge |
| Колекція | Hygge Steuler |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 16 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 16шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | Y69087001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Мозаїка 30x30 Y69087001 Mosaic Clay Steuler Hygge з колекції Hygge Steuler