Мозаїка 30x30 Y13251001 Kalmit taupe mosaic 5x5 Steuler Kalmit з колекції Kalmit Steuler
Steuler

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Y13251001 Kalmit taupe mosaic 5x5 Steuler Kalmit з колекції Kalmit Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Y13251001 Kalmit taupe mosaic 5x5 Steuler Kalmit найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Мозаїка 30x30 Y13251001 Kalmit taupe mosaic 5x5 Steuler Kalmit з колекції Kalmit Steuler може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Y13251001 Колміт топ мозейк 5x5 Стулар Колміт з колекції Колміт Стулар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Y13251001 Калміт таупе мосаіс 5x5 Стеулер Калміт з колекції Калміт Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.16 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Kalmit |
| Колекція | Kalmit Steuler |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 16 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 16шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | Y13251001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Мозаїка 30x30 Y13251001 Kalmit taupe mosaic 5x5 Steuler Kalmit з колекції Kalmit Steuler