Мозаїка 30x30 TE114 MATTONE MOSAICO 7,5X7.5 Kronos Terra Crea з колекції Terra Crea Kronos
Kronos

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 TE114 MATTONE MOSAICO 7,5X7.5 Kronos Terra Crea з колекції Terra Crea Kronos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 TE114 MATTONE MOSAICO 7,5X7.5 Kronos Terra Crea найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Мозаїка 30x30 TE114 MATTONE MOSAICO 7,5X7.5 Kronos Terra Crea з колекції Terra Crea Kronos може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 TE114 Меттан Мозейко 7,5X7.5 Кронос Таррєй Креей з колекції Таррєй Креей Кронос", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 TE114 Маттоне Мосаіко 7,5X7.5 Кронос Терра Среа з колекції Терра Среа Кронос". Виробник цієї плитки Kronos може бути помилково написаний як Kronos, Кронос, Кронос і навіть як Лкщтщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Kronos |
| Серія | Terra Crea |
| Колекція | Terra Crea Kronos |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.36 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.36м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | TE114 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 30x30 TE114 MATTONE MOSAICO 7,5X7.5 Kronos Terra Crea з колекції Terra Crea Kronos