

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Stone Mood 300 White Mos T36 - Stone Mood - PF00011559 з колекції Stone Mood Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Stone Mood 300 White Mos T36 - Stone Mood - PF00011559 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка 30x30 Stone Mood300 White Mos T36 - Stone Mood - PF00011559 з колекції Stone Mood Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Стан Mood300 Віт Мос T36 Стан Муд PF00011559 з колекції Стан Муд Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Стоне Mood300 Вхіте Мос T36 Стоне Муд PF00011559 з колекції Стоне Муд Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Stone Mood |
| Колекція | Stone Mood Sintesi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | PF00011559 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка 30x30 Stone Mood 300 White Mos T36 - Stone Mood - PF00011559 з колекції Stone Mood Sintesi