Мозаїка 30x30 P010551 Colorful Mosaico CF Ocean Pastorelli Colorful з колекції Colorful Pastorelli
Pastorelli

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 P010551 Colorful Mosaico CF Ocean Pastorelli Colorful з колекції Colorful Pastorelli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 P010551 Colorful Mosaico CF Ocean Pastorelli Colorful найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7031 Синьо-сірий Pantone 652. |
Мозаїка 30x30 P010551 Colorful Mosaico CF Ocean Pastorelli Colorful з колекції Colorful Pastorelli може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 P010551 Колорфул Мозейко Кф Ошеейн Песторелі Колорфул з колекції Колорфул Песторелі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 P010551 Солорфул Мосаісо Сф Осеан Пастореллі Солорфул з колекції Солорфул Пастореллі". Виробник цієї плитки Pastorelli може бути помилково написаний як Pastorelli, Pastorell, Песторелі, Пастореллі і навіть як Зфіещкуддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Pastorelli |
| Серія | Colorful |
| Колекція | Colorful Pastorelli |
| У палеті м.кв. | 45 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.45 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.45м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 30x30 P010551 Colorful Mosaico CF Ocean Pastorelli Colorful з колекції Colorful Pastorelli