

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Outfit Ocher Mosaico - Outfit - M18M з колекції Outfit Marazzi виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Outfit Ocher Mosaico - Outfit - M18M найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1024 Охра жовта Pantone 617. |
Мозаїка 30x30 Outfit Ocher Mosaico - Outfit - M18M з колекції Outfit Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Оатфіт Очар Мозейко Оатфіт M18M з колекції Оатфіт Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Оутфіт Очер Мосаіко Оутфіт M18M з колекції Оутфіт Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2,5x2,5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 6.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Outfit |
| Колекція | Outfit Marazzi |
| У палеті м.кв. | 61,56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,36 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0,36м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M18M |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(47,64,82) HEX: #d1b44b RGB: 209, 180, 75 | RAL Design: 090 70 50 Gooseberry Yellow (Жовтий Аґрус)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 617 617 | |
| hsv(47,60,88) HEX: #e0c35a RGB: 224, 195, 90 | RAL Design: 090 80 50 Tasman Honey Yellow (Жовтий Тасманійський Мед)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 458 458 | |
| hsv(60,13,94) HEX: #f0f0d1 RGB: 240, 240, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(45,62,76) HEX: #c2a44a RGB: 194, 164, 74 | RAL Design: 090 70 50 Gooseberry Yellow (Жовтий Аґрус)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30x30 Outfit Ocher Mosaico - Outfit - M18M з колекції Outfit Marazzi