

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Nuances Cipria Mosaico B - Nuances - NU073MB з колекції Nuances Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Nuances Cipria Mosaico B - Nuances - NU073MB найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Мозаїка 30x30 Nuances Cipria Mosaico B - Nuances - NU073MB з колекції Nuances Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Н'юенсс Сіпрія Мозейко Н'юенсс NU073MB з колекції Н'юенсс Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Нуанцес Кіпріа Мосаіко Б Нуанцес NU073MB з колекції Нуанцес Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2x2см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.73 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Nuances |
| Колекція | Nuances Impronta |
| У палеті м.кв. | 32,4 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | NU073MB |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30x30 Nuances Cipria Mosaico B - Nuances - NU073MB з колекції Nuances Impronta