Мозаїка 30x30 NC08 Class Amber Mosaico Slats Edimax Astor W3 з колекції W3 EdimaxAstor
EdimaxAstor

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 NC08 Class Amber Mosaico Slats Edimax Astor W3 з колекції W3 EdimaxAstor виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 NC08 Class Amber Mosaico Slats Edimax Astor W3 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 4535. |
Мозаїка 30x30 NC08 Class Amber Mosaico Slats Edimax Astor W3 з колекції W3 EdimaxAstor може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 NC08 Клес Ембар Мозейко Слетс Ідімекс Естор W3 з колекції W3 Ідімекс Естор", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 NC08 Класс Амбер Мосаісо Слатс Едімакс Астор W3 з колекції W3 Едімакс Астор". Виробник цієї плитки EdimaxAstor може бути помилково написаний як EdimaxAstor, Ідімексестор, Едімаксастор і навіть як УвшьфчФіещк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | EdimaxAstor |
| Серія | W3 |
| Колекція | W3 EdimaxAstor |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 9 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 9шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | V |
| Артикул виробника | NC08 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,40,88) HEX: #e0c287 RGB: 224, 194, 135 | RAL Design: 085 80 30 Moonlight Yellow (Жовте Місячне Світло)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4535 4535 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(40,38,94) HEX: #f0d195 RGB: 240, 209, 149 | RAL Design: 085 85 30 Willow-Flower Yellow (Жовта Лугова Квітка)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 468 468 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 30x30 NC08 Class Amber Mosaico Slats Edimax Astor W3 з колекції W3 EdimaxAstor