Мозаїка 30x30 Mosaico Enjoy Coral - Enjoy - PEJM07 з колекції Enjoy Paul Ceramiche
Paul Ceramiche

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Mosaico Enjoy Coral - Enjoy - PEJM07 з колекції Enjoy Paul Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Mosaico Enjoy Coral - Enjoy - PEJM07 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2001 Червоно-жовтогарячий Pantone 7524. |
Мозаїка 30x30 Mosaico Enjoy Coral - Enjoy - PEJM07 з колекції Enjoy Paul Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Мозейко Інджой Корел Інджой PEJM07 з колекції Інджой Пол Сареміч", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Мосаіко Енджоі Корал Енджоі PEJM07 з колекції Енджоі Паул Кераміче". Виробник цієї плитки Paul Ceramiche може бути помилково написаний як Paulceramiche, Paul Ceramich, Пол Сареміч, Паул Кераміче і навіть як Зфгд Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | різні |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Paul Ceramiche |
| Серія | Enjoy |
| Колекція | Enjoy Paul Ceramiche |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8,3 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PEJM07 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(13,69,76) HEX: #c2593c RGB: 194, 89, 60 | RAL Design: 040 50 50 English Red (Англійська Червона)RAL Classic: 2001 Червоно-жовтогарячийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(13,64,82) HEX: #d1684b RGB: 209, 104, 75 | RAL Design: 040 60 50 Mandarin Orange (Помаранчевий Мандарин)RAL Classic: 2012 Лососьово-оранжевийPantone: 7418 7418 | |
| hsv(9,50,82) HEX: #d17869 RGB: 209, 120, 105 | RAL Design: 040 60 40 Terra Orange (Помаранчева Терра)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 500 500 | |
| hsv(10,43,82) HEX: #d18677 RGB: 209, 134, 119 | RAL Design: 040 60 30 Cedar Red (Червоний Кедр)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 500 500 | |
| hsv(12,36,82) HEX: #d19586 RGB: 209, 149, 134 | RAL Design: 040 70 20 Soft Sienna (М'яка Сієна)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 694 694 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 30x30 Mosaico Enjoy Coral - Enjoy - PEJM07 з колекції Enjoy Paul Ceramiche