Мозаїка 30x30 Mosaico Area White - Area - 4465 з колекції Area Colli
Colli

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Mosaico Area White - Area - 4465 з колекції Area Colli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Mosaico Area White - Area - 4465 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Мозаїка 30x30 Mosaico Area White - Area - 4465 з колекції Area Colli може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Мозейко Ареей Віт Ареей 4465 з колекції Ареей Колі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Мосаіко Ареа Вхіте Ареа 4465 з колекції Ареа Коллі". Виробник цієї плитки Colli може бути помилково написаний як Colli, Coll, Колі, Коллі і навіть як Сщддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Colli |
| Серія | Area |
| Колекція | Area Colli |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 10 шт |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 4465 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 30x30 Mosaico Area White - Area - 4465 з колекції Area Colli