

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Mos. Spac. Cast. Ecru? - Castelli - 1005761 з колекції Castelli Isla Tiles виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Mos. Spac. Cast. Ecru? - Castelli - 1005761 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Мозаїка 30x30 Mos. Spac. Cast. Ecru? - Castelli - 1005761 з колекції Castelli Isla Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Мос. Спек. Кест. Ікра? Кестелі 1005761 з колекції Кестелі Іслєй Тілс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Мос. Спас. Саст. Есру? Састеллі 1005761 з колекції Састеллі Ісла Тілес". Виробник цієї плитки Isla Tiles може бути помилково написаний як Islatiles, Іслєй Тілс, Ісла Тілес і навіть як Шідф Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | різні |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Isla Tiles |
| Серія | Castelli |
| Колекція | Castelli Isla Tiles |
| У палеті м.кв. | 43,2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,45 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,45м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 1005761 |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий білий коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка 30x30 Mos. Spac. Cast. Ecru? - Castelli - 1005761 з колекції Castelli Isla Tiles