Мозаїка 30x30 Mlwa Gris Fleury Mosaico Bianco - Mystone Gris Fleury - MLWA з колекції Mystone Gris Fleury Marazzi



Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Mlwa Gris Fleury Mosaico Bianco - Mystone Gris Fleury - MLWA з колекції Mystone Gris Fleury Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Mlwa Gris Fleury Mosaico Bianco - Mystone Gris Fleury - MLWA найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Мозаїка 30x30 Mlwa Gris Fleury Mosaico Bianco - Mystone Gris Fleury - MLWA з колекції Mystone Gris Fleury Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Млуо Гріс Флурі Мозейко Біанко Мйстан Гріс Флурі Млуо з колекції Мйстан Гріс Флурі Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Млва Гріс Флеурі Мосаіко Біанко Мюстоне Гріс Флеурі Млва з колекції Мюстоне Гріс Флеурі Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | різні |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 7.91 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mystone Gris Fleury |
| Колекція | Mystone Gris Fleury Marazzi |
| У палеті м.кв. | 43,2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,36 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,36м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MLWA |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 30x30 Mlwa Gris Fleury Mosaico Bianco - Mystone Gris Fleury - MLWA з колекції Mystone Gris Fleury Marazzi