

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 M3SP Alchimia Greige Mosaico Marazzi Alchimia з колекції Alchimia Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 M3SP Alchimia Greige Mosaico Marazzi Alchimia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка 30x30 M3SP AlchimiaGreigeMosaico Marazzi Alchimia з колекції Alchimia Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 M3SP Олчімія Грейдж Мозейко Мареззі Олчімія з колекції Олчімія Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 M3SP Алчіміа Греіге Мосаіко Мараззі Алчіміа з колекції Алчіміа Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 7.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Alchimia |
| Колекція | Alchimia Marazzi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.54 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 0.54м.кв.(6шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M3SP |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30x30 M3SP Alchimia Greige Mosaico Marazzi Alchimia з колекції Alchimia Marazzi